Sklepy internetowe z każdym rokiem zyskują coraz większą popularność u klientów robiących w nich zakupy, jak i u handlowców, którzy w ten sposób mogą dotrzeć do odpowiedniego grona użytkowników. Sklep internetowy Zebu Shop umożliwia właścicielom tej platformy na wygodną, szybką i efektywną sprzedaż produktów i większe zautomatyzowanie procesu sprzedaży.

Nasza agencja interaktywna dba, aby sklep internetowy przez nas realizowane był właściwie zoptymalizowane pod względem kodu, szybkości działania oraz integracji z innymi usługami. Ponadto zwracamy szczególną uwagę na integrację graficzną sklepu z marką i istniejącą stroną korporacyjną. Analizujemy wymagania i przekazaną nam wiedzę biznesową, którą umiejętnie przekładamy na projektowanie i realizuję użytecznej nawigacji i prezentację przejrzystej oferty.

 
Działamy kompleksowo
 
 

     Oferujemy Państwu kompleksową realizację sklepu internetowego, bazującego na platformie Zebu Shop. Prace rozpoczynamy od stworzenia specyfikacji i opracowania funkcjonalności każdego ze składowych sklepu. Kolejny etap to wykonanie projektu graficznego dostosowanego w pełni do Państwa wymogów i branży. Z dniem akceptacji części graficznej przechodzimy do części programistycznej strony www na bieżąco konsultując z Państwem postęp prac.

 
Tylko nasze sprawdzone rozwiązania
 
 

     Realizujemy sklepy internetowe wyłącznie w oparciu o naszą autorską platformę Zebu Shop. Metoda administrowania własnym sklepem internetowym jest bardzo elastyczna i łatwa. Przy jego pomocy można zbudować dowolny sklep internetowy. Ponieważ Zebu Shop tak jak nasz system Zebu CMS jest zbudowany z modułów, dlatego można w dowolny sposób zaplanować funkcjonalność oraz wygląd własnego sklepu. Intuicyjna obsługa pozwala na błyskawiczne dodawanie i edytowanie zawartości sklepu, co na pewno spotka się z Państwa uznaniem.

Szczegółowe informacje na temat sklepów internetowych udzielamy pod wskazanymi poniżej numerami telefonów +48 501 706 718 adresem e-mail: biuro@zebu.pl lub w siedzibie firmy w Poznaniu.