Identyfikacja wizualna (z ang. Corporate Identity) stanowi podstawowy element kreowania wizerunku danej firmy. To dzięki niej możliwe jest stworzenie tożsamości marki i wyróżnienie jej na tle rynkowych podmiotów konkurencyjnych.

 
Jak cię widzą tak cię piszą
 
 

     To stary i znany slogan, lecz mimo to idealnie oddaje istotę problemu. Budowanie tożsamości wizualnej (identyfikacja wizualna) to proces, w wyniku którego Twoja firma staje się rozpoznawalna na rynku. Od szkicu, poprzez stabilne fundamenty, szereg drobiazgów, aż po solidną budowlę - stabilna identyfikacja wizualna jest możliwa z naszą firmą ZEBU.

 
Oferujemy kreatywne pomysły
 
 

     Dzięki współpracy z naszym zespołem grafików i projektantów otrzymają Państwo produkt uszyty na miarę. W szczególności zachęcamy do współpracy tych wszystkich Klientów, którzy oczekują od nas wyrazistych, przejrzystych kreacji opartych na odważnych i unikalnych pomysłach.

Szczegółowe informacje na temat identyfikacji wizualnej udzielamy pod wskazanymi poniżej numerami telefonów +48 501 706 718, adresem e-mail: biuro@zebu.pl lub w siedzibie firmy w Poznaniu.