Hosting, to niezbędny element dla osób chcących zaistnieć w wirtualnym świecie. Nasze serwery wirtualne dają Państwu możliwość umieszczenia swojej oferty na stronie WWW, która będzie dostępna 24 godziny na dobę. Dzięki ciągłemu rozwojowi i coraz to nowszym technologiom dostarczamy naszym Klientom najwyższej jakości usługi hostingowe w przystępnej cenie.

Pamiętaj zamawiając u nas stronę internetową w cenie otrzymujesz hosting i domenę *.pl na okres jednego roku. Tym samym całość usług związanych z uruchomieniem własnego biznesu w internecie zostanie obsłużona w jednym miejscu.

 
Dajemy tylko dobre rozwiązania
 
 
  • W pełni spolszczony panel administracji DirectAdmin
  • Bezpłatna pomoc techniczna
  • Poczta przez WWW, PHP 5.x, MySQL, Obsługa POP3/IMAP/SMTP
  • Ochrona antyspamowa, antywirusowa
  • Obsługa .htaccess, mod_rewrite
  • Możliwość utworzenia subdomen w domenie czeka.pl
 
Rozdajemy domeny i serwery za darmo !
 
 

     Domena internetowa - oprócz hostingu aby zaistnieć w internecie musicie Państwo posiadać własną domenę. Na rynku istnieje wiele różnych typów domen: narodowe, globalne, regionalne lub funkcjonalne. Odpowiednia nazwa domeny może zapewnić Wam już sukces na samym starcie, dlatego też dobór nazwy jest tak niezbędny do pozytywnego zaistnienia w Internecie.

Zamawiając w naszej firmie projekt strony otrzymują Państwo na okres 1 roku serwer i domenę gratis. Specjalistyczny hosting i domeny zapewnia nasz odrębny dział ZKwadrat.pl

Szczegółowe informacje na temat hostingu i domen udzielamy pod wskazanymi poniżej numerami telefonów +48 501 706 718 , adresem e-mail: bok@zkwadrat.pl lub w siedzibie firmy w Poznaniu.