Aplikacje internetowe projektowane, implementowane i wdrażane z pomocą naszej firmy to gwarancja powodzenia w e-biznesie oraz zapewnienie wszystkim użytkownikom maksimum funkcjonalności. Zoptymalizowany kod, ergonomiczna nawigacja, oryginalna szata graficzna, czytelność to tylko niektóre cechy, którymi charakteryzują się nasze aplikacje.

Tworzymy i integrujemy aplikacje internetowe z istniejącymi już aplikacjami i stronami internetowymi naszych klientów. Projektujemy i wdrażamy nasze autorskie rozwiązania połączone z wiedzą biznesową.

 
Kilka faktów o naszych aplikacjach
 
 

 

  • dla Wielkopolskiej Giełdy Rolno-Ogrodniczej S.A w Poznaniu zrealizowaliśmy aplikację animacji hal połączoną z wyszukiwarką
  • dla EForum bankowość i finanse dokonaliśmy integracji 3 systemów informatycznych: ZOHO CRM, Active Campaign, ZEBU CMS
  • w połączeniu z wiedzą biznesową i naszemu doświadczeniu w realizacji dużych systemów CRM zrealizowaliśmy system informatyczny klasy CRM wspomagający obsługę procesu windykacji

 

 
Zanim zaczniemy analizujemy problem
 
 

     Każda aplikacja to rozwiązania z innej branży. Zarządzanie wierzytelnościami różni się od zarządzania zasobami ludzkimi czy logistyką. Każdy podmiot ma swoją specyfikę, dlatego by stworzyć dedykowaną aplikację internetową, musimy dogłębnie poznać procesy, które będzie obsługiwać.

 
Realizujemy to co zaprojektujemy
 
 

     Zaprojektowane moduły zmieniają się w konkretną aplikację, która na tym etapie przechodzi szereg testów pod kątem wydajności, efektywności i zachowania spójności danych.

     Doświadczenia zdobyte we współpracy z polskimi i zagranicznymi klientami pozwalają nam wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, w pełni zrozumieć ich potrzeby, dzielić się wiedzą merytoryczną i przekazywać zdobyte przez nas doświadczenie w branży internetowej.

Szczegółowe informacje na temat aplikacji internetowych udzielamy pod wskazanymi poniżej numerami telefonów +48 501 706 718,  adresem e-mail: biuro@zebu.pl lub w siedzibie firmy w Poznaniu.