Pytania do nas ?

imię i nazwisko
e-mail
Twoje pytanie?
Pierwszą wersję HTML5 opublikowano w 2008 roku. Sama publikacja wzbudziła więcej pytań niż odpowiedzi. W listopadzie 2011 roku, firma Apple zapowiedziała zatrzymać rozwój i wspieranie Flasha na urządzeniach mobilnych. Jest to punkt zwrotny dla HTML5 co przyspieszyło jego popularyzację.
Według Erica Schmidta CEO Google rynek mobilny rośnie w bardzo szybkim tempie a sam You Tube ma 200 milionów odwiedzin dziennie w wersji mobilnej. Inne badanie wskazuje natomiast, że 70% sklepów w 2013 roku planuje zwiększyć swój budżet na komunikację mobilną - w porównaniu do poprzednich lat.
Django to Framework webowych bazujący na Pythonie wydany po raz pierwszy w 2005 na licencji BSD. Django reklamuje się hasłem Framework webowy dla perfekcjonistów z terminami. (The Web framwork for perfectionists with deadlines).
Instalacja na systemie Debian (i pochodnych np. Ubuntu) wymaga wpisania kilku poleceń w terminalu.
System kontroli wersji to oprogramowanie, które umożliwia śledzenia zmian zachodzących w plikach. Oprogramowanie to wykorzystywane jest przez programistów do pracy grupowej nad kodem programu, a także przez administratorów do wersjonowania konfiguracji systemowej.