Pytania do nas ?

imię i nazwisko
e-mail
Twoje pytanie?
W naszych głowach jest pełno pomysłów, które chcielibyśmy realizowac od razu, czasem bez wcześniejszego planu. To na dłuższą metę nie przyniesie nam zamierzonych rezultatów a dość często wieksza ich część zakończy się niepowodzeniem. Głównie dlatego, że nikt wcześniej nie dokonał analizy tego co chcemy osiągnąć. Z pomocą na pewno przyjdzie nam odpowiednia strategia marketingowa.
The Lean startup - czyli jak dzisiejsi przedsiębiorcy używają ciągłej innowacji do tworzenia ekstremalnych sukcesów w biznesie. Atutem metodyki Lean Startup jest opisanie procesu zarządzania innowacją i przedsiębiorczością.
Z badań TNS OBOP przeprowadzonych na zlecenie firmy 1&1 wynika, że więcej niż ⅓ małych i średnich firm w Polsce nie ma strony internetowej. Ponad połowa z tych firm, które posiadają stronę internetową nie jest zadowolona z jej wyglądu.
Ruch na naszym Fan Page'u opiera się głównie o źródła znajdujące się na portalu a wpływ źródeł zewnętrznych jak pluginy instalowane na stronach zewnętrznych jest znikomy. Raport firmy PageLever pokazuje, że właściciele fan pagów powinni zadbać o dobrą ich prezentację na samym Facebooku. W drugiej kolejności zająć się promocją zewnętrzną.
Eye tracking to metoda polegająca na śledzeniu gałki ocznej przy pomocy kamery, znana od ponad 100 lat. W branży internetowej pozwala zrozumieć, dlaczego internauci klikają w wybrane linki, banery, reklamy na stronach internetowych a inne zostają prze nich pominięte.